Google+ O nas - FLORYSTYKA POGRZEBOWA
Wieńce
Wiązanki
Stroiki
Bukiety
Kompozycje z roślin doniczkowych
Dekoracja trumny
Dekoracja Urn
Uroczystości Państwowe
 

Nie umiera ten kto trwa w sercach i pamięci naszej

O nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej „Florystyka Pogrzebowa”, powstałej z myślą o zaprezentowaniu Państwu naszej oferty w Internecie, umożliwiając jednocześnie dokonanie zakupu  wyrobów florystycznych bez wychodzenia z domu.

 

Jak sama nazwa wskazuje, specjalizujemy się głównie w branży pogrzebowej, posiadając wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje w tym zakresie. Zdobyta przez nas wiedza pozwala zadbać o wyroby florystyczne tak, by wyróżniały się wśród innych, a pasja do kwiatów przedkłada się na ich wyjątkowość. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości wyrobów związanych z uroczystością pogrzebową.

 

Ukazanie piękna kwiatów w branży funeralnej jest dość trudne, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby zdjęcia były jak najbardziej autentyczne. Dodatkowe wzbogacenie fotografii o czynnik ludzki ma ukazać Państwu rzeczywistość rozmiarów proponowanych wyrobów, jak i estetykę ich wykonania. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w naszej pracowni.

 

Dbając o zadowolenie klienta – staramy się dostosowywać swoją ofertę do Państwa potrzeb, stale ją powiększając. Podstawowa oferta zawiera: bukiety, wiązanki i wieńce pogrzebowe, bukiety kondolencyjne, dekoracje natrumienne i dekoracje urn, a także stroiki na groby, nagrobne bukiety upamiętniające i okazjonalne. Proponujemy również usługę „Posłaniec kondolencyjny” oraz stałą opiekę florystyczną nad grobami na warszawskim Cmentarzu Wola, przy którym znajduje się nasz sklep. 

 

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – chętnie posłużymy radą.

 

Jesteśmy wiarygodnym dostawcą!

 

Opinie o Florystyka Pogrzebowa - Kwiaty Mazowsze

Dotpay
sposoby płatności
Sklep internetowy Shoper.pl